Viesnīca Relais le Chevalier ir kā gabaliņš Francijas pašā Vecrīgas sirdī. Viesnīcas interjeru izstrādājuši franču un itāļu dizaineri, un nosaukums, kura burtiskais tulkojums ir "Bruņinieku iebraucamā vieta", aiznes mūs uz noslēpumaino viduslaiku Franciju.

Mūsu viesnīca atrodas vienā no Vecrīgas ievērojamākajām ēkām, Kaļķu ielā 20. Šeit 17. gadsimta vidū vācu ārsts un biologs Bendžamins Fišers izveidoja aptieku, kas, pateicoties Fišera vecākā brāļa, galma augstmaņa atbalstam, ieguva Karalisko statusu. Lauvas attēls ēkas fasādes reljefā norāda uz īpašu karaļa Kārļa XI atbalstu.

Vēl viens tikpat slavens relikts, kas aizvien rotā fasādi trešā stāva līmenī – pakavs, kura izcelsmi apvij vairākas leģendas. Viena no tām vēsta, ka, Pēterim Pirmajam braucot pa Kaļķu ielu, viņa zirgs pazaudējis pakavu. Pēteris devies pie kalēja, kurš dzīvoja blakus mājā, un viņš, siedams zirgu, pagrozījis rokās veco pakavu un tad pārmetis to pār plecu. Pakavs pielipis pie ēkas svaigi krāsotās sienas, un mājas īpašnieks nolēmis to atstāt, cerot, ka tas nesīs veiksmi.

Tagad šeit ir viena no interesantākajām jaunajām viesnīcām Rīgā – ar iekšējo pagalmu, kas veidots no stikla un spoguļiem, skaistu bāru un brokastu telpu zem paša jumta ar labāko skatu uz vecpilsētu.

Piedāvājam Jums 23 numurus, kas veidoti individuālā stilā. Daži no tiem ir ar skatu uz slaveno Kaļķu ielu – vecpilsētas galveno gājēju ielu, un pārējiem ir skats uz atriju. Mūsu viesi var izvēlēties numurus atbilstoši savai krāsu gaumei un noskaņojumam – katrs stāvs iekārtots noteiktā krāsu gammā. Otrais stāvs ir visdažādākajos pelēkā toņos – no sudrabota pelnu pelēkā līdz maigam antracītam, trešais stāvs – spilgtās, dinamiskās apelsīna un fuksijas krāsās, ceturtais – no samtainas tumši zilas līdz debess zilai, un piekto stāvu rotā bagātīga dzelteno toņu palete.

Mēs piedāvājam viesiem ātru internetu, diennakts reģistratūru un bezmaksas brokastis sestajā stāvā, no kurienes redzami visi vecpilsētas torņi un smailes. Pirmajā stāvā jūs varat atpūsties bārā un nogaršot mūsu vīnus, kā arī sidru un kalvadosu no Francijas.

Turklāt viesnīcas pirmajā stāvā ir veikaliņš "Le Chevalier by Akcenty", kur nopērkamas dažādas dāvanas, rotaslietas un interjera dekori, ko darinājuši franču un itāļu, kā arī vietējie mākslinieki. Šeit jūs varat iegādāties lampas un traukus, spilvenus un vāzes, rotaslietas un smaržvielas – tie visi ir mākslinieku oriģināldarbi, un daudzi no tiem izgatavoti tikai vienā eksemplārā.

Ar nepacietību gaidām Jūs ciemos!

Mūsu foto galerija