Atklājiet gastronomijas priekus brokastu zālē 6. stāvā

 

Brokastu laiks: 08.00-11.00

 

Mūsu lieliskos panākumus veido trīs elementi – aromātiski ēdieni, svaigi produkti un pilnvērtīgs, sabalansēts uzturs.

Sāciet savu rītu ar gardām brokastīm mūsu brokastu zāles spilgtajā interjerā. Plašā telpa atrodas tieši zem jumta, kur paveras skaists skats uz Līvu laukumu un Vecrīgas jumtu smailēm. Brokastīs jūs pārsteigs restorāna līmeņa apkalpošanas elementi. Mūsu draudzīgā komanda sagaidīs jūs 6. stāvā un brokastu laikā jūs apkalpos.

Ja jums trūkst laika, mēs iepakosim jūsu brokastis, un jūs varēsiet ņemt tās līdzi.

Ja dodat priekšroku brokastīm numuriņā, mēs ar prieku piedāvājam jums šo pakalpojumu par papildu samaksu. 7 Eiro par pasūtījumu.

Ja jums ir kādas individuālas vēlmes vai ievērojat īpašu diētu, lūdzu, paziņojiet mums par to iepriekš, un mēs pagatavosim jums ko īpašu.

Mēs piedāvājam īpaši kvalitatīvus vietējo ražotāju produktus. Mūsu ēdienkarte ir rūpīgi pārdomāta, un tajā ietilpst gan aukstie zviedru galda ēdieni, gan svaigi gatavoti karstie ēdieni. Mēs pagatavosim omleti, olu kulteni un pankūkas tad, kad jūs ieradīsieties brokastot.

Ikdienas zviedru galds:

svaiga maize un konditorejas izstrādājumi, to skaitā mūsu šefpavāra pīrāgi un smalkmaizītes, piena produkti (piens, jogurti, skābais krējums), Latvijas un Eiropas sieri, desas un šķiņķi, mājās gatavoti ievārījumi, rieksti un žāvēti augļi, sezonas augļi un dārzeņi, tēja, kafija, svaigi spiesta apelsīnu sula un dabīga ābolu sula

Ikdienas karstie ēdieni:

omlete vai olu kultenis ar piedevām pēc jūsu izvēles (bekons, desiņas, šķiņķis), bez čaumalas vārītas olas (pēc pieprasījuma), auzu pārslu putra, vārīta ar parastu vai sojas pienu, ūdeni vai kaut ko citu pēc jūsu pieprasījuma, pankūkas ar biezpiena, banānu, ievārījuma, medus vai šokolādes pildījumu