Tirdziņš "Kalnciema kvartāls"

Šajā gadatirgū var iegādāties lauksaimniecības produktus no Latvijas laukiem – dažādus marinējumus, sieru, konditorejas izstrādājumus un gaļu – ekoloģiskus, svaigus produktus bez konservantiem. Tirdziņā pieejami arī amatnieku darbi – rotaslietas, apģērbs, apavi, virtuves piederumi, ādas izstrādājumi, vilnas adījumi u.c.

Lasīt vairāk

Rīgas Centrāltirgus

Krāšņa pārtikas preču tirdzniecības vieta! Nekur citur Rīgā Jūs neatradīsiet zivis, gaļu, sezonas augļus, ogas, dārzeņus un citas dabas veltes tik plašā klāstā. Šeit Jūs atradīsiet daudzveidīgu vietējo produktu piedāvājumu. Vērsieties pie administratora, lai pieteiktos interesantai un krāšņai ekskursijai, kurā ietilpst arī vietējo delikatešu degustācija.

Lasīt vairāk

Šokolādes muzejs "Laima"

Iepazīstiet šokolādes gatavošanas tradīcijas! Interesanta ekskursija atklās rūpnīcas darba un tās vēstures noslēpumus. Šajā muzejā var ne tikai apskatīt produktus un eksponātus, bet arī piedalīties šokolādes gatavošanas. Muzejs ir atvērts tikai pēc pieraksta – vērsieties pie viesnīcas administratora, lai pieteiktu apmeklējumu.

Lasīt vairāk

Alus darītava "Valmiermuiža"

Šeit gatavo alu saskaņā ar lēnas un nesteidzīgas brūvēšanas tradīcijām, ievērojot rūpīgi izstrādātas receptes. Process ilgst aptuveni mēnesi, un tā rezultātā rodas gards dzīvais alus. Jūs uzzināsiet, kā alus tiek gatavots, kā to pareizi degustēt, un ar kādiem ēdieniem to vislabāk pasniegt. Vērsieties pie viesnīcas administratora, lai pieteiktos ekskursijai!

Lasīt vairāk

Maizes ceptuve "Lāči"

Jūs iepazīsiet maizes ceptuves darbu un uzzināsiet par instrumentiem, ko izmanto rudzu maizes cepšanā, kā arī redzēsiet, kā to dara. Varēsiet arī izcept savu maizes klaipu, kliņģeri vai cepumus! Tas ir aizraujošs un izglītojošs piedzīvojums gan bērniem, gan pieaugušajiem. Vērsieties pie viesnīcas administratora, lai pieteiktos ekskursijai!

Lasīt vairāk

Rīga ir "Baltijas Parīze" un piedāvā apskatīt Eiropas bagātīgāko Jūgendstila arhitektūru ar vairāk nekā 50 muzejiem.

Tā ir viesmīlīga un iedvesmojoša pilsēta upes krastā, kas izceļas ar augstākā līmeņa kosmopolītismu un tās Vecpilsēta ir īsts mazo ieliņu labirints, kas piepildīts ar ēkām, kuras rotātas ar tradicionālām koka detaļām.

Šī pilsēta ir enerģiska, dinamiska un rosīga, pateicoties tās oriģinālajiem elementiem un neaizmirstamajām krāsām, kas aizkustina katra tās aplūkotāja sirdi.

Pieprasīt ekskursiju