Rīgas Doma baznīca

Viena no vecākajām viduslaiku sakrālajām celtnēm ne vien Latvijā, bet visā Baltijā. Doma baznīca glabā vēsturiskas, arhitektoniskas, kulturālas un mākslinieciskas vērtības no dažādiem laikmetiem. Tajā atrodas vienas no lielākajām ērģelēm Eiropā. Dievkalpojumos un koncertos te dzirdama dažādu laikmetu mūzika. Vērsieties pie viesnīcas administratora, lai uzzinātu jaunāko informāciju par biļetēm!

Lasīt vairāk

Izbrauciens ar kuģīti

Apbrauciet ap Vecrīgu pa kanālu, kas ieskauj Rīgas vēsturisko centru. Pa ceļam paveras skats uz Kronvalda parku, Bastejkalnu, Brīvības pieminekli, Nacionālo operu un citiem apskates objektiem, kā arī uz pilsētas panorāmu no Daugavas puses. Vērsieties pie viesnīcas administratora, lai pieteiktos ekskursijai!

Muzejs "Rīgas jūgendstila centrs"

Izbaudiet autentisku modernā laikmeta atmosfēru, kas atjaunota kādā XX gadsimta sākuma Rīgas dzīvoklī. Šeit pilnībā atjaunots 1903. gada interjers – no telpu plānojuma līdz pat smalkākajām interjera detaļām. Varēsiet apskatīt sienu un griestu gleznojumus, logu vitrāžas, virtuves flīzes un ozolkoka sienu paneļus. Šeit apskatāmi arī tā laikmeta mākslas darbi, apģērbi un citi autentiski priekšmeti.

Lasīt vairāk

Vecpilsēta (Vecrīga)

Latvijas galvaspilsētas vēsturiskais un ģeogrāfiskais centrs, kur pārstāvēti visdažādākie arhitektūras stili: romānika, gotika, manierisms, baroks, klasicisms, eklektika un modernisms. Šī senā pilsēta ir krāšņs un neatkārtojams meistardarbs ar neskaitāmām šaurām, bruģētām ielām un dažādos gadsimtos celtām ēkām. Vērsieties pie viesnīcas administratora, lai pieteiktos gida vadītai ekskursijai!

Jūgendstila kvartāls

Šajā teritorijā apskatāmas greznas vēsturiskas ēkas, no kurām dažas ir atzītas par valsts nozīmes arhitektūras pieminekļiem. Mājas rotā figurālas skulptūras, kolonnas, balkoni un citi elementi ar abstraktiem ornamentiem labākajās jūgendstila tradīcijās. Vērsieties pie viesnīcas administratora, lai pieteiktos gida vadītai ekskursijai!

Latvijas Nacionālā opera un balets

Majestātiskā operas ēka ir unikāls arhitektūras piemineklis. Fasāde ir veidota klasiskās formās ar 6 kolonnām, virs kurām paceļas frontons ar alegoriskām figūrām. Te skatāmas klasiskās operas izrādes, mūsdienu operas un baleta šedevri, kā arī bērnu operas un izrādes ar latviešu komponistu mūziku. Vērsieties pie viesnīcas administratora, lai iegādātos biļetes vai pieteiktos gida vadītai ekskursijai pa ēku un aizkulisēm.

Lasīt vairāk

Rīga ar velosipēdu

Tas ir lielisks ceļošanas veids, kas ļauj redzēt skatus un ievērojamas vietas, kā arī piebraukt pie jebkura objekta, kas jūs ieinteresējis. Vērsieties pie viesnīcas administratora, un mēs noorganizēsim jums velosipēda nomu un palīdzēsim izstrādāt brauciena maršrutu!

Rīga ir "Baltijas Parīze" un piedāvā apskatīt Eiropas bagātīgāko Jūgendstila arhitektūru ar vairāk nekā 50 muzejiem.

Tā ir viesmīlīga un iedvesmojoša pilsēta upes krastā, kas izceļas ar augstākā līmeņa kosmopolītismu un tās Vecpilsēta ir īsts mazo ieliņu labirints, kas piepildīts ar ēkām, kuras rotātas ar tradicionālām koka detaļām.

Šī pilsēta ir enerģiska, dinamiska un rosīga, pateicoties tās oriģinālajiem elementiem un neaizmirstamajām krāsām, kas aizkustina katra tās aplūkotāja sirdi.

Pieprasīt ekskursiju